Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
