Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
