Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Bundle
th: กลุ่ม
