Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Value
tr: Değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Field name
tr: Alan adı

en: Operator
tr: İşletmen

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
