Layout Builder Inspector (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã

en: Field name
vi: Tên trường

en: Operator
vi: Toán tử

en: Inspector
vi: Bộ xem xét

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Regions
vi: Các vùng

en: Inspect
vi: Xem xét
