Ping Pong block for Layout Builder (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Item Description
de: Element-Beschreibung

en: Item title
de: Element-Titel

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Section subtitle
de: Abschnittsuntertitel

en: Placeholder
de: Platzhalter
