Ping Pong block for Layout Builder (1.1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Heading
tr: Başlık

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
