Ping Pong block for Layout Builder (1.1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Heading
ru: Заголовок

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Image position
ru: Позиция изображения
