Ping Pong block for Layout Builder (1.2.11) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
