Ping Pong block for Layout Builder (1.2.12) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Heading
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
