LB Plus (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Save
gl: Gardar

en: Layout
gl: Disposición

en: Configure
gl: Configurar

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Colors
gl: Cores

en: Color
gl: Cor

en: Change layout
gl: Cambiar a disposición
