LB Plus (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Save
he: שמירה

en: Layout
he: פריסה

en: Configure
he: הגדרות

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Colors
he: צבעים

en: Color
he: צבע

en: Change layout
he: שנה פריסה
