LB Plus (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Color
km: ពណ៌
