LB Plus (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Save
sv: Spara

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Add block
sv: Lägg till block

en: Colors
sv: Färger

en: Color
sv: Färg

en: Change layout
sv: Ändra layout
