LB Plus (2.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Save
pt: Salvar

en: Promoted
pt: Promovido

en: Configure
pt: Configurar

en: Add block
pt: Adicionar bloco

en: Colors
pt: Cores

en: Other
pt: Outros

en: Color
pt: Cor

en: Close
pt: Fechar

en: Change layout
pt: Alterar layout

en: Filter by block name
pt: Filtrar por nome de bloco

en: Enter a part of the block name to filter by.
pt: Digite uma parte do nome do bloco para filtrar.

en: All available blocks are listed.
pt: Todos os blocos disponíveis estão listados.
