Layout Builder Plus (2.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Other
da: Anden

en: Close
da: Luk

en: Filter by block name
da: Filtrér efter bloknavn

en: Enter a part of the block name to filter by.
da: Indtast en del af bloknavnet at filtrere efter.

en: All available blocks are listed.
da: Viser alle tilgængelige blokke.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
da: Blokeksempler er synlige. Bloketiketter er skjult.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
da: Blokeksempler er skjult. Bloketiketter er synlige.
