Layout Builder Plus (2.1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Other
nl: Andere

en: Close
nl: Sluiten

en: Filter by block name
nl: Filter op bloknaam

en: Enter a part of the block name to filter by.
nl: Filter op een deel van de bloknaam.

en: All available blocks are listed.
nl: Alle beschikbare blokken worden getoond.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn zichtbaar. Labels zijn verborgen.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
nl: Voorbeeldweergaven van blokken zijn verborgen. Labels zijn zichtbaar.
