Layout Builder Plus (2.1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Promoted
ru: На главной

en: Other
ru: Другое

en: Close
ru: Закрыть

en: Filter by block name
ru: Фильтровать по названию блока

en: Enter a part of the block name to filter by.
ru: Для фильтрации введите часть названия блока.

en: All available blocks are listed.
ru: Все доступные блоки перечислены.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
ru: Предварительный просмотр блока виден. Заголовки блоков скрыты.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
ru: Предварительный просмотр блока скрыт. Заголовки блока видны.
