Layout Builder Plus (2.1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Other
tr: Diğer

en: Close
tr: Kapat

en: Filter by block name
tr: Blok adına göre süz

en: Enter a part of the block name to filter by.
tr: Süzme ölçütü olarak blok adının bir parçasını girin.

en: All available blocks are listed.
tr: Mevcut tüm bloklar listelenmiştir.
