Layout Builder + (2.1.11) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Save
da: Gem

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Configure
da: Konfigurér

en: Add block
da: Tilføj blok

en: Colors
da: Farver

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Close
da: Luk

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Change layout
da: Skift layout

en: Remove block
da: Fjern blok

en: Filter by block name
da: Filtrér efter bloknavn

en: Enter a part of the block name to filter by.
da: Indtast en del af bloknavnet at filtrere efter.

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: Configure section
da: Konfigurér sektion

en: All available blocks are listed.
da: Viser alle tilgængelige blokke.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
da: Blokeksempler er synlige. Bloketiketter er skjult.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
da: Blokeksempler er skjult. Bloketiketter er synlige.
