Layout Builder Plus (2.1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Save
bg: Запази

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Configure block
bg: Настройки на блок
