Layout Builder Plus (2.1.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Color
hy: Գույն

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը
