Layout Builder + (3.1.17) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Configure
fi: Määrittele

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Close
fi: Sulje

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua

en: Remove block
fi: Poista lohko

en: Filter by block name
fi: Suodata lohkon nimellä

en: Enter a part of the block name to filter by.
fi: Syötä osa lohkon nimestä suodatusta varten.
