Layout Builder + (3.3.0-alpha10) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Move
et: Liiguta

en: Layout
et: Paigutus

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Configure
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Close
et: Sulge

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: Place block
et: Paiguta plokk

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.
