Layout Builder + (3.3.0-alpha11) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Other
lv: Citi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Place block
lv: Ievietot bloku
