Layout Builder + (3.3.0-alpha11) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Move
te: తరలించు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Other
te: ఇతర

en: Close
te: మూసివేయి
