Layout Builder + (3.3.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Configure block
ast: Configurar bloque
