Layout Builder + (3.3.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Other
bg: Други

en: Configure block
bg: Настройки на блок
