Layout Builder + (3.3.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Move
pl: Przenieś

en: Layout
pl: Układ

en: Promoted
pl: Promowany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Other
pl: Inne

en: Close
pl: Zamknij

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Change layout
pl: Zmień układ

en: Remove block
pl: Usuń blok

en: Edit layout
pl: Edytuj szablon

en: Place block
pl: Umieść blok

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Configure section
pl: Konfiguruj sekcję
