Layout Builder + (3.3.0-alpha13) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Move
he: הזזה

en: Layout
he: פריסה

en: Promoted
he: מקודם

en: Configure
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Close
he: סגירה

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Duplicate
he: שכפול

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Remove block
he: הסרת הבלוק

en: Place block
he: הוספת בלוק

en: Filter by block name
he: סינון לפי שם הבלוק
