Layout Builder + (3.3.0-alpha13) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Move
mr: सरकवा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Close
mr: बंद
