Layout Builder + (3.3.0-alpha16) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Configure
hu: Beállít

en: Other
hu: Egyéb

en: Close
hu: Bezár

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Change layout
hu: Elrendezés módosítása

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: Place block
hu: Blokk elhelyezése

en: Filter by block name
hu: Szűrés blokknévre

en: Enter a part of the block name to filter by.
hu: A keresett blokk nevének egy részlete a szűréshez…

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Custom Blocks
hu: Egyéni blokkok

en: Configure section
hu: Szakasz beállítása

en: All available blocks are listed.
hu: Minden elérhető blokk listázva.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
hu: Blokk előnézetek láthatóak. Blokkcímkék elrejtve.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
hu: Blokk előnézetek elrejtve. Blokkcímkék láthatóak.
