Layout Builder + (3.3.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Move
vi: Di chuyển

en: Layout
vi: Bố cục

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: Close
vi: Đóng

en: Configure block
vi: Cấu hình khối nội dung
