Layout Builder + (3.3.0-alpha7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Close
am: ዝጋ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት
