Layout Builder + (3.3.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar
