Layout Builder + (3.3.0-alpha8) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Close
sl: Zapri

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok
