Layout Builder + (3.3.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun
