Layout Builder + (3.3.0-alpha9) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Move
sv: Flytta

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Other
sv: Övriga

en: Close
sv: Stäng

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Change layout
sv: Ändra layout

en: Remove block
sv: Ta bort block

en: Place block
sv: Placera block

en: Filter by block name
sv: Filtrera på blocknamn

en: Enter a part of the block name to filter by.
sv: Ange en del av blocknamnet att filtrera på.
