Layout Builder + (3.3.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak
