Layout Builder + (3.3.12) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Move
cs: Přesun

en: Configure
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Close
cs: Zavřít

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Change layout
cs: Změnit rozložení

en: Remove block
cs: Odstranit blok

en: Place block
cs: Umístit blok

en: Filter by block name
cs: Filtrovat podle jména bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
cs: Zadejte část jména bloku, podle kterého se má filtrovat.
