Layout Builder + (3.3.16) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Promoted
jv: Promosikna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Other
jv: Liyané

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok
