Layout Builder + (3.3.16) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Configure
oc: Configurar

en: Other
oc: Autre

en: Close
oc: Tampar

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Change layout
oc: Cambiar la mesa en pagina
