Layout Builder + (3.3.17) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Other
ta: மற்றவை

en: Close
ta: மூடு

en: Configure block
ta: பகுதிகளை முறைசெய்

en: Duplicate
ta: நகல்
