Layout Builder + (3.3.20) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
