Layout Builder + (3.3.24) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Other
my: အခြား

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်
