Layout Builder + (3.3.26) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Move
gl: Mover

en: Layout
gl: Disposición

en: Promoted
gl: Promocionado

en: Configure
gl: Configurar

en: Other
gl: Outro

en: Close
gl: Pechar

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Change layout
gl: Cambiar a disposición
