Layout Builder + (3.3.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Change layout
bo: བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།
