Layout Builder + (3.3.4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Other
el: Άλλο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Place block
el: Τοποθέτηση μπλοκ

en: Filter by block name
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα μπλοκ

en: Enter a part of the block name to filter by.
el: Εισάγετε ένα μέρος του ονόματος του μπλοκ με το οποίο να γίνει το φιλτράρισμα.
