Layout Builder + (3.3.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Configure
eo: Agordu

en: Other
eo: Alia

en: Configure block
eo: Agordu blokon
