Layout Builder + (3.3.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ
